Land Rover Range Rover Sport, viti 2014, E zezë, 3.0L, 180000km

Njoftime të ngjashme

Range rover Evoque viti 2016; ; 78000 km ORIGJINALE me te drejte kontrollo; ; Kambio Automatike; ; Nafte; ; Full option; ; Navi + Kompjuter bordi (usb, Cd playe); Kamera parkimi; ; Sedilje lekure... Tiranë
Gjendje perfekte i sapo ardhur Mundesi per 2 pale disqe + goma Tiranë
Makina ka:; * Full komamda ne timon; ; * Ngrohje Sendiljesh; ; * Sedilje Elektrike; ; * Tapiceri lekure Bezhe; ; * Tavan xhami Panoramik; ; * Sistem Navigator; ; * Kamera Parkimi; ; * Sensore... Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, eco drive, blind spot, sallon lekure, sedile elektrike + memorie + ngrohje para + mbrapa (individual) foni meridian, timon me ngrohje, klima, komanda +... Tiranë
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUA. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FAR. Tiranë
35 900€
Shtuar: 28 korrik 2022, numri: 114611
Adresa: Tiranë, Autostrada Tirane - Durres, Marikaj, shfaq në hartë
Modeli: Range Rover Sport 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Aparat transmisioni: 4 x 4 
SHITET ⤵️
✔ Marka, Modeli: Range Rover Sport 3.0 HSE
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan e paguar
✔ Km: 180.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Full Options, Kamera + Sensor Parkimi, Kroskot Digital, Keyless go, Start stop, Distronic, 4 sendiljet me ngrohje, Fener Led, F1 ne timon, Goma te reja, te gjitha sherbimet e bera, etj.
✔ Cmimi: 37.000€ ↘️ 35.900€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.