Land Rover Range Rover Sport, viti 2011, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje te Shkelqy. e sapo ardhur nga Italia me letra te sapo paguara per 1 v. kilometra origjinale te garantua. Kontroll muzike per pasagjeret mbra. Frigorifer tek mbeshtetesja e dor. etj Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2007, sallon lekure, navigator, sedile elektrike + memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp. Tiranë
Shitet Range Rover Sport HST, Motorr 4.2 Supercharged benzin, mjeti ka 390 Kuaj fuqi esht shum e shpejt, prodhuar ne 11.2008, me 218 mij km origjinale me te drejte kontrolli ku te doni me neme. Tiranë
RANGE - ROVER - SPORT 2.7 HSE; AUTOMAT; NAFTE; VITI 2007; KM 168000; 2 Celesa; Dokumentat deri i 04.2020; Tiranë
Range Rover Spor. Prodhim dhjetor 2011; Me libr servisi Range Rover Gjermani dhe Shqipr. Motorr 3.0 naft. Ngrofje ftofje sendilje para dhe ngrofje mbrap. xhami i par me rezistenc dh. Tiranë
17 900€
Telefoni:
0695500905
Shtuar: 30 tetor 2019, numri: 2884
Modeli: Range Rover Sport 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 3.0 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2011, sallon lekure, sedile elektrike, navigator, klima, drita led+xenon bixenon, sensore parkimi para dhe mbrapa, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel+IPod+usb, kompiuter bordi, xhama te zinje origjinale, pilot automat, pasqyra me palosje, komanda ne timon, dy celesa, xhama te zinje origjinale, impiant fonie harman/kardon, larje feneresh, goma te reja, km te certifikuara liber sherbimi land roveri etj etj; Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...; Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.