Land Rover Range Rover Sport, viti 2011, E zezë, 3.0L, 194400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shitet per arsye emigrim. Makina ka liber sherbimes. Makina ka ardhur nga Zvicra dhe eshte me dokumenta deri ne qeshor-korrik 2022. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, sallon lekure, navigator, sedile elektrike + memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel, komanda ne timon, xhama eklektrik, pasqyra m. Tiranë
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUA. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FAR. Tiranë
Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008 Makina Posedon Keto Opsione: Fenera Me Lupa Inteligjente Qe Kthehen Sipas Drejtimit Te Timonit; Sistem Audio I Amplifikuar; Baxho Xhami; Kompjute. Tiranë
Land Rover Freelander 2; Ju lutem m kontaktoni n E-mail !!! Tiranë
16 500€
Shtuar: 7 dhjetor 2020, numri: 113684
Modeli: Range Rover Sport 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 194400 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
OPSIONET - TAVAN XHAMI- KSENO BIKSENO FENER INTELIGJENT KTHEHEN SIPAS KTHESAVE ME LED - RIMESO DRURI - MAVI MADH ME TOUCH - TIMON MULTIFUNKSIONAL MEMORJE - TIMON ME NGROHJE - KOMANDA NE TIMON - PILOT AUTOMATIK - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - KAMERA 360 GRAD - SENSOR SHIU - SENSOR DRITASH - KLIMA BIZONALE NE GJENDJE PUNE SHUM TMIRE - SERDILE ME MEMORJE DHE NGROHJE - USB AUX FM CART MEMORJE ETJ - SISTEM AIR MATIC ME 4 POZICIONE - DISQE ALUMINI 4 GOMAT E REJA - ETJ ETJ; MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE; GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIK; MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER); WHATS UP - VIBER;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.