Land Rover Range Rover Sport, viti 2011, E bardhë, 3.0L, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje te Shkelqy. e sapo ardhur nga Italia me letra te sapo paguara per 1 v. kilometra origjinale te garantua. Kontroll muzike per pasagjeret mbra. Frigorifer tek mbeshtetesja e dor. etj Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 3.0 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2011, sallon lekure, sedile elektrike, navigator, klima, drita led + xenon bixenon, sensor. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2007, sallon lekure, navigator, sedile elektrike + memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp. Tiranë
Shitet Range Rover Sport HST, Motorr 4.2 Supercharged benzin, mjeti ka 390 Kuaj fuqi esht shum e shpejt, prodhuar ne 11.2008, me 218 mij km origjinale me te drejte kontrolli ku te doni me neme. Tiranë
RANGE - ROVER - SPORT 2.7 HSE; AUTOMAT; NAFTE; VITI 2007; KM 168000; 2 Celesa; Dokumentat deri i 04.2020; Tiranë
22 000€
Telefoni:
0692024500
Shtuar: 20 tetor 2019, numri: 1687
Modeli: Range Rover Sport 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Range Rover Sport. Prodhim dhjetor 2011.; Me libër servisi Range Rover Gjermani dhe Shqipëri. Motorr 3.0 naftë . Ngrofje ftofje sendilje para dhe ngrofje mbrapa. xhami i parë me rezistencë dhe mbrapa. Dopio xham me pleksi xham,që nuk thyhen. Kondicionim me zona,pult me sistem ngrohje në dimër që punon pa ndezur makinën. Lokure Napa. Sensor parkimi para mbrapa, kamera 360 gradë. Navigator,sistem audio Meridian Sound. Pasqyra me sistem sinjalizimi për makina në kënd që nuk shikohet. Ulje, ngritje. Shkallë . Xhama të zinj mbrapa origjinal dhe para me refleks. Dritat para led,bi xenon. Me lëvizje sipas timonit. Makina shitet ose nderrohet. Kontakt,WhatsApp,e-mail.Makina eshte full, whatsapp 0692024500

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.