Land Rover Range Rover Evoque, viti 2016, E kuqe, 78000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Range Rover Sport 3.0 HSE; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automat; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 180.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Ful. Tiranë
Gjendje perfekte i sapo ardhur Mundesi per 2 pale disqe + goma Tiranë
Makina ka:; * Full komamda ne timon; ; * Ngrohje Sendiljesh; ; * Sedilje Elektrike; ; * Tapiceri lekure Bezhe; ; * Tavan xhami Panoramik; ; * Sistem Navigator; ; * Kamera Parkimi; ; * Sensore... Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, eco drive, blind spot, sallon lekure, sedile elektrike + memorie + ngrohje para + mbrapa (individual) foni meridian, timon me ngrohje, klima, komanda +... Tiranë
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUA. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FAR. Tiranë
26 500€
Shtuar: 17 janar 2022, numri: 114454
Modeli: Range Rover Evoque 
Viti: 2016 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 78000 km
Ngjyra: E kuqe 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
Range rover Evoque viti 2016
78000 km ORIGJINALE me te drejte kontrollo
Kambio Automatike
Nafte
Full option
Navi + Kompjuter bordi (usb,Cd player)
Kamera parkimi
Sedilje lekure me memorie
Seidlje me ngrohje dhe ftohje
Timon me ngrohje
E gatshme per cdo lloj prove
Sherbimet e kryera te Mektrin Motors
Kontaktoni cel/whatsap
0697592714

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.