Land Rover Range Rover Evoque, viti 2013, E kuqe, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, eco drive, blind spot, sallon lekure, sedile elektrike + memorie + ngrohje para + mbrapa (individual) foni meridian, timon me ngrohje, klima, komanda +... Tiranë
Range rover autobiography, gjendje perfekte ma targ shqiptare, full full opsion, cdo opsion i mundshem i range roverave, full panoram, dyer me vakum, bedan, full monitor, sendilje me levizje t. Tiranë
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUA. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FAR. Tiranë
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008, Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek Land Rover me numer shasie: SALLMAM548A27112) ngjyr. Tiranë
Shitet rengji rover viti 2007 nafte 2.7 servise te sapo bera ne gjendje shum te mire Tiranë
21 000€
Shtuar: 12 tetor 2021, numri: 114280
Modeli: Range Rover Evoque 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: E kuqe 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Makina ka:
* Full komamda ne timon
* Ngrohje Sendiljesh
* Sedilje Elektrike
* Tapiceri lekure Bezhe
* Tavan xhami Panoramik
* Sistem Navigator
* Kamera Parkimi
* Sensore Parkimi
* Impjant Audio MERIDIAN
* Dokumenta per 1 vit (skadojne ne Tetor 2022)
Makina eshte ne Super gjendje dhe shume e paster.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.