Land Rover Freelander, viti 2007, Gri, 2.2L, 223000km

Njoftime të tjera të ngjashme

RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUA. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FAR. Tiranë
Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008 Makina Posedon Keto Opsione: Fenera Me Lupa Inteligjente Qe Kthehen Sipas Drejtimit Te Timonit; Sistem Audio I Amplifikuar; Baxho Xhami; Kompjute. Tiranë
Land Rover Freelander 2; Ju lutem m kontaktoni n E-mail !!! Tiranë
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008, Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek Land Rover me numer shasie: SALLMAM548A27112) ngjyr. Tiranë
Shitet rengji rover viti 2007 nafte 2.7 servise te sapo bera ne gjendje shum te mire Tiranë
6 800€
Shtuar: 21 korrik 2020, numri: 113489
Modeli: Freelander 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 223000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, sallon lekure, navigator, sedile elektrike+memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel, komanda ne timon, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, dy celesa me pult, pilot automat, sensore parkimi para dhe mbrapa, etj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.