Land Rover Freelander, viti 2007, E zezë, 2.2L, 278000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Range Rover Sport 3.0 HSE; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automat; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 180.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Ful. Tiranë
Range rover Evoque viti 2016; ; 78000 km ORIGJINALE me te drejte kontrollo; ; Kambio Automatike; ; Nafte; ; Full option; ; Navi + Kompjuter bordi (usb, Cd playe); Kamera parkimi; ; Sedilje lekure... Tiranë
Gjendje perfekte i sapo ardhur Mundesi per 2 pale disqe + goma Tiranë
Makina ka:; * Full komamda ne timon; ; * Ngrohje Sendiljesh; ; * Sedilje Elektrike; ; * Tapiceri lekure Bezhe; ; * Tavan xhami Panoramik; ; * Sistem Navigator; ; * Kamera Parkimi; ; * Sensore... Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, eco drive, blind spot, sallon lekure, sedile elektrike + memorie + ngrohje para + mbrapa (individual) foni meridian, timon me ngrohje, klima, komanda +... Tiranë
E shitur
Modeli: Freelander 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 278000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shitet per arsye emigrimi. Makina ka liber sherbimesh. Makina ka ardhur nga Zvicra dhe eshte me dokumenta deri ne qeshor-korrik 2022.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.