Land Rover Freelander, viti 2000, Bezhë, 1.8L, 293100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008 Makina Posedon Keto Opsione: Fenera Me Lupa Inteligjente Qe Kthehen Sipas Drejtimit Te Timonit; Sistem Audio I Amplifikuar; Baxho Xhami; Kompjute. Tiranë
Land Rover Freelander 2; Ju lutem m kontaktoni n E-mail !!! Tiranë
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008, Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek Land Rover me numer shasie: SALLMAM548A27112) ngjyr. Tiranë
Shitet rengji rover viti 2007 nafte 2.7 servise te sapo bera ne gjendje shum te mire Tiranë
Shitet range rover sport 2.7 Naft full serdile me ngrohje para dhe mbrapa DVD xhama te zi origjinal 256mij KM origjinale 2007 luk 2012 autobiography komplet makina esht ne gjendje shum te mir m. Tiranë
1 700€
Shtuar: 20 korrik 2019, numri: 1282
Adresa: Tiranë, Rruga Abedin Rexha, shfaq në hartë
Modeli: Freelander 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 293100 km
Ngjyra: Bezhë 
Gjendja: Ka nevojë për riparim 
Targa nga: Kosova 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Kuaj fuqi: 150 
Klasa ekologjike: Euro 2 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
ABS ESP Kondicioner Airbags Mbyllja qendrore Paisje gazi 
Shitet Land Rover Freelander 2000 sportiv gjysme kabriolet 1.8l benzin-gaz shum ekonomik. Ka vetem nje problem me motorrin qe sipas servisit qe njohim ne kushton 500 mje leke te vjetra te rregullohet por mundet edhe ta rregulloni ne serviset tuaja neqoftese ju kushton me lire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.