Njoftime të tjera të ngjashme

Shes Land Rover Discovery TDV8 HSE,4.4 benzin,motorri me i pershtatshëm per impjant gazi, prodhuar ne vitin 2006 , me 183.000 milje origjinale me sherbime te sapobera, ngjyre ulliri perlato me... Tiranë
9 900€
Motorr nafte 2.5 Kamje automatike, xhama te zi origjinal, elektrik me kondicioner, viti 98 e ngritme si makine, Letrat e sapo paguara. Tiranë
4 300€
Makina ka ardhur nga hollanda ne gjendje perfekte ne dat 29 Nentor. 2 Celsa Drita xenon, Fener me Larje, Disqe 20 + Goma te reja. Baxho Xhami. Sensor Parkimi para dhe prapa. Sedilje me Nxehje para... Tiranë
8 300€
Range Rover Sport 2011 V6 3.0 Diesel, Full option, te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte Tiranë
21 000€
Defender vit prodhimi 1998 i ber tersisht ne SUPER gjendje cdo gje e re pa asnje problem. Cmimi 25 mij ( i diskutueshem).per info 0674305652 Tiranë
25 000€
I diskutueshëm
1 700€

Land Rover Freelander, 1.8L, 290000km

Shtuar: 20 korrik 2019, numri: 1282
Adresa: Tiranë, Rruga Abedin Rexha, shfaq në hartë
Telefoni:
0684365005
WhatsApp:
0684365005
Modeli: Freelander 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 290000 km
Ngjyra: Bezhë 
Gjendja: Ka nevojë për riparim 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.8 
Kuaj fuqi: 150 
Klasa ekologjike: Euro 2 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Airbags
Mbyllja qendrore
Paisje gazi 
Shitet Land Rover Freelander 2000 sportiv gjysme kabriolet 1.8l benzin-gaz shum ekonomik. Ka vetem nje problem me motorrin qe sipas servisit qe njohim ne kushton 500 mje leke te vjetra te rregullohet por mundet edhe ta rregulloni ne serviset tuaja neqoftese ju kushton me lire. Per me shume informacion tel 0684365005.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.