Njoftime të tjera të ngjashme

Range Rover Vogue 3.0 nafte. Ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet te bera. Kambio automatike/tiptronic. 220.000 km. Vetem shitet.Cmimi i... Tiranë
5 000€
Te dhenat:; Shes Land Rover Discovery 3 HSE Premium, 4.0 V6 Benzin + Gaz, E vitit 2010 me 144.000 km origjinale me garanci me liber sherbimesh (... Tiranë
15 700€
1)- Te dhenat: Land Rover Range Rover Sport Autobiography (LOOK HST FABRIKE)4.2 Supercharged, V8 HST, 400 kuaj fuqi, prodhuar ne Dhjetor 2008 i... Tiranë
14 400€
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008 , Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek... Tiranë
10 950€
Shitet Range Rover Autobiography 4.4 Naft panorama para dhe mbrapa akull e re sic e keni ne foto nuk asnje lloj komenti.Makina i ka xhamat e zinj... Tiranë
65 000€
1€

Land Rover Discovery viti 2008, E zezë, 180000km

Shtuar: 8 tetor 2019, numri: 1334
Telefoni:
0699365555
Modeli: Discovery 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E zezë 
Tipi i karrocerisë: Kompakte 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
LAND ROVER DISCOVERY 3.ME MOTOR V6 2.7L.MAKINA ESHTE 20.12.2006.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 258000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR ME AJER .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ORIGJINALE.TAPICERI LEKURE KASHMIR TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES GRI PERLE.MAKINA ESHTE MELETRA TE PRERA DERI NE 2020.. --VIBER---WHATSSAP----TANI--CEL 0699365555

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.