Land Rover Discovery, viti 2006, E gjelbër, 4.4L, 183000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje te Shkelqy. e sapo ardhur nga Italia me letra te sapo paguara per 1 v. kilometra origjinale te garantua. Kontroll muzike per pasagjeret mbra. Frigorifer tek mbeshtetesja e dor. etj Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 3.0 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2011, sallon lekure, sedile elektrike, navigator, klima, drita led + xenon bixenon, sensor. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2007, sallon lekure, navigator, sedile elektrike + memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp. Tiranë
Shitet Range Rover Sport HST, Motorr 4.2 Supercharged benzin, mjeti ka 390 Kuaj fuqi esht shum e shpejt, prodhuar ne 11.2008, me 218 mij km origjinale me te drejte kontrolli ku te doni me neme. Tiranë
RANGE - ROVER - SPORT 2.7 HSE; AUTOMAT; NAFTE; VITI 2007; KM 168000; 2 Celesa; Dokumentat deri i 04.2020; Tiranë
9 900€
Telefoni:
069 770 5900
Shtuar: 18 korrik 2019, numri: 1278
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Discovery 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 183000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.4 litra
Shes Land Rover Discovery TDV8 HSE,4.4 benzin,motorri me i pershtatshëm per impjant gazi, prodhuar ne vitin 2006 , me 183.000 milje origjinale me sherbime te sapobera, ngjyre ulliri perlato me tapiceri bezh lekure, e ardhur nga Dubai. disa nga ekstrt: amortizim me jastek ajri( ulje-ngritje), low range per te gjitha terrenet me special program, tavan xhami komplet Panorama, 7 serdile lekure elektrike me ngrohje dhe mbrapa, impjant muzike Herman kardon logic 7 ,pilot automatik, pasqyra me palosje,2 celsa,sensor shiu dhe drite, fener biksenon qe kthehen sipas timonit , xhama te zinj origjinal fabtrike, disqe alumini etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.