Lancia Phedra viti 2004, E zezë, 2.2L, 253400km

Njoftime të tjera të ngjashme

lanciatt 2004, 2.4 naft, letrat te paduara per 1 vit, ne gjendje shume te mire Tiranë
LANCIA DELTA 1.6 Nafte Automat 2009 201mij km liber sherbim (akina ka patur 1 prona) ULL OPTION, sapo ardhur me dogane te paguar gati per tar. Makina eshte ne gjendje PERFEKT. Makina eshte shum. Tiranë
Shitet; Lancia ypsilon; Viti 2008; 1.3 nafte multijet; Xhama tzi origjinal; Tavan xhami; Disqe sport; Me letra deri ne dhjetor 2020 Tiranë
Shitet lancia musa 1.4 benzin gaz e vitit fundi 2006, tavan xhami panoramik + bazho, sendile gjysem lekure gjysem cope, xhama dhe pasqyra elektrike, timon City, pilot automatik, kambio manuale 6 +. Tiranë
Lancia Ypsilon 1.6 benzin/gaz; makina esht e 2005 dhe ka 125600 kilometra orgjinale mund ti kontrolloni ku te don; Impjanti i gazit eshte i sapovendosur te eltoni Fushkruj dhe ka 2 vjet garanc. Tiranë
2 200€
Shtuar: 27 prill 2020, numri: 113344
Modeli: Phedra 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 253400 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Shitet Lancia phedra ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike 6+1

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.