Lancia Delta viti 2010, Gri, 1.6L, 220000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet; Lancia ypsilon; Viti 2008; 1.3 nafte multijet; Xhama tzi origjinal; Tavan xhami; Disqe sport; Me letra deri ne dhjetor 2020 Tiranë
Shitet lancia musa 1.4 benzin gaz e vitit fundi 2006, tavan xhami panoramik + bazho, sendile gjysem lekure gjysem cope, xhama dhe pasqyra elektrike, timon City, pilot automatik, kambio manuale 6 +. Tiranë
Lancia Ypsilon 1.6 benzin/gaz; makina esht e 2005 dhe ka 125600 kilometra orgjinale mund ti kontrolloni ku te don; Impjanti i gazit eshte i sapovendosur te eltoni Fushkruj dhe ka 2 vjet garanc. Tiranë
Lancia Y 1.3 jtd diesel, viti 2005, Bicol; Makina eshte me kambio automatike, timon city, kondicioner, abs, srs, esp, kompjuter bordi, tapiceri ngjyre blu, xhama dhe pasqyra elektrike, fener. Tiranë
Lancia Delta*S*1.6 MultiJet *MOMO-DESIGN*; -VITI PRODHIMIT 2010; -128000 KM ORIGJINALE; - KAMBIO MANUALE; - Ngjyr BICOLOR E BARDH KRISTALINE PANE ME TE ZEZE; - NAVIGATOR - CD - DVD - ME 6 CD. Tiranë
4 700€
Shtuar: 7 korrik 2021, numri: 114117
Adresa: Tiranë, Qtu, shfaq në hartë
Modeli: Delta 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 220000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 105 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Lancia Delta 1.6 disel automatike
viti prodhimit 2010 me dogane te paguar
makina eshte ne gjendje perfekte teknike dhe vizuale condicioner climatik dual zone
komando ne timon sallon lekure+alkantara
navigator bluetuth pilot automat
mbyllje qendrore kompiuter bordi xhama&pasqyra elektrike cmimi 4700€ per info cel 0686431333

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.