Lancia Delta viti 2009, E zezë, 1.6L, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Lancia phedra ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike 6 + 1 Tiranë
lanciatt 2004, 2.4 naft, letrat te paduara per 1 vit, ne gjendje shume te mire Tiranë
LANCIA DELTA 1.6 Nafte Automat 2009 201mij km liber sherbim (akina ka patur 1 prona) ULL OPTION, sapo ardhur me dogane te paguar gati per tar. Makina eshte ne gjendje PERFEKT. Makina eshte shum. Tiranë
Shitet; Lancia ypsilon; Viti 2008; 1.3 nafte multijet; Xhama tzi origjinal; Tavan xhami; Disqe sport; Me letra deri ne dhjetor 2020 Tiranë
Shitet lancia musa 1.4 benzin gaz e vitit fundi 2006, tavan xhami panoramik + bazho, sendile gjysem lekure gjysem cope, xhama dhe pasqyra elektrike, timon City, pilot automatik, kambio manuale 6 +. Tiranë
3 500€
Shtuar: 19 dhjetor 2020, numri: 113733
Modeli: Delta 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Me letra të prera deri më mars 2021
Në gjendje shumë të mirë teknike

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.