Kia Venga viti 2011, Gri, 1.4L, 169000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Kia Carnival 6 + 1 vende me kambio automatik. Motorri eshte 2.9 nafte me 4 piston. Disponon klima per te 7 vendet, sensore parkimi, pasqyra elektrike me palosjd, xhama elektrike para mbrapa. Tiranë
Makina eshte e 2014, i ka te gjitha sherbimet e krye. Dokumentat, taksat siguracionet jane te sapopagua. Gomat jane 17", te sapovena Kontinental dhe kontrolli teknik ne menyre te rregul. Makin. Tiranë
Shitet fuoristrade KIA SORENTO, 2.5 CRDI, VITI 2008, 145, 000 KM Tiranë
Kia Pican. Viti dhjetor 2005.motorr 1.1 benzin kambio manual. ne gjendje shum te m. Shum ekonomi. 120 mij klm origjinaleE sapo ardhur nga gjermani. E sapo targu. Tiranë
Kia Rio III; Motorri-1.5 Crdi; Kambio-Manuale; Karburanti-Nafte; Viti i Prodhimit-2006; Kilometra-173000; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me Dogane te Paguar ne gjendje perfek. Tiranë
5 200€
Shtuar: 4 tetor 2021, numri: 114261
Modeli: Venga 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 169000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, komanda ne timon, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+usb+tel, xhama+pasqyra eklektrike, xhama te zinje origjinale, sensore parkimi, dy celesa, liber sherbimi kia etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.