Kia Sportage viti 2008, E zezë, 2.0L, 244000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Kia Carnival 6 + 1 vende me kambio automatik. Motorri eshte 2.9 nafte me 4 piston. Disponon klima per te 7 vendet, sensore parkimi, pasqyra elektrike me palosjd, xhama elektrike para mbrapa. Tiranë
Makina eshte e 2014, i ka te gjitha sherbimet e krye. Dokumentat, taksat siguracionet jane te sapopagua. Gomat jane 17", te sapovena Kontinental dhe kontrolli teknik ne menyre te rregul. Makin. Tiranë
Shitet fuoristrade KIA SORENTO, 2.5 CRDI, VITI 2008, 145, 000 KM Tiranë
Kia Pican. Viti dhjetor 2005.motorr 1.1 benzin kambio manual. ne gjendje shum te m. Shum ekonomi. 120 mij klm origjinaleE sapo ardhur nga gjermani. E sapo targu. Tiranë
Kia Rio III; Motorri-1.5 Crdi; Kambio-Manuale; Karburanti-Nafte; Viti i Prodhimit-2006; Kilometra-173000; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me Dogane te Paguar ne gjendje perfek. Tiranë
5 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 maj 2020, numri: 113437
Adresa: Tiranë, Laprake, shfaq në hartë
Modeli: Sportage 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 244000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
ABS ESP Kondicioner Sistemi i sigurisë Disqe aliazhi Ngrohja e ndenjëseve Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
kia sportage 2008
nafte 2.0 cdri
sendilje me ngrohje
xhama te zinj origjinal
letrat sapo te prera
automat

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.