Kia Ceed viti 2008, Bojë argjendi, 1.6L, 101000km

Njoftime të tjera të ngjashme

kia sportage 2008; ; nafte 2.0 cdri; ; sendilje me ngrohje; ; xhama te zinj origjinal; ; letrat sapo te prera; ; automat Tiranë
Kia Carnival 6 + 1 vende me kambio automatik. Motorri eshte 2.9 nafte me 4 piston. Disponon klima per te 7 vendet, sensore parkimi, pasqyra elektrike me palosjd, xhama elektrike para mbrapa. Tiranë
Makina eshte e 2014, i ka te gjitha sherbimet e krye. Dokumentat, taksat siguracionet jane te sapopagua. Gomat jane 17", te sapovena Kontinental dhe kontrolli teknik ne menyre te rregul. Makin. Tiranë
Shitet fuoristrade KIA SORENTO, 2.5 CRDI, VITI 2008, 145, 000 KM Tiranë
Kia Pican. Viti dhjetor 2005.motorr 1.1 benzin kambio manual. ne gjendje shum te m. Shum ekonomi. 120 mij klm origjinaleE sapo ardhur nga gjermani. E sapo targu. Tiranë
5 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 8 tetor 2020, numri: 113579
Adresa: Tiranë, Rr: "Komuna e Parisit", P.1,, shfaq në hartë
Modeli: Ceed 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 101000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 115 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
KIA Ceed 1.6, full option me kambio automatike, me të gjitha taksat e paguara.
Ka patur vetëm 1 pronar është përdorur nga familjarë e mirëmbajtur dhe në gjendje të shkëlqyer
Është blerë me 0 km tek koncesionarja e autorizuar dhe te gjitha shërbimet janë kryer rregullisht aty me pjese origjinale.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.