Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2010
Kilometrazhi: 100000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 900€
7 300€ I diskutueshëm

Jeep Grand Cherokee

Shtuar: 9 mars 2019, numri: 1030
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Grand Cherokee 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Jeep grandcheroke 2006, motorri 3.0 nafte,kambio automat,4×4,xhama te zinj dhe dopjo te trashe origjinal,te gjitha sherbimet e kryera(vaj filtta,motorr kambio,dhe sherbime te tjera xhenerike)ne gjendje shume te mire pune.e sapo kualiduar(letra te prera deri ne nentor te 2019)goma pothuajse te reja,e pershtatshme per cdo lloj terreni,sedilje lekure dhe me ngrohje ne gjendje shume te mire,dopio klima,sensore parkimi origjinal,sensore shiu,etj
Cmimi 7500 euro i diksutueshem ose nderrim.
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.