Jeep Cherokee viti 2007, E zezë, 193300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Autovetur e marks Jeep Cherokee; ; Viti i prodhimit 2005, me 5 dyer, xhamat e pasagjerit t errta nga fabrika, ngjyr e zez, kuti e shpejtsis Automatike, karburanti Naft, sedilje lkure, radi. Tiranë
KLIMA; ; KOMANDO NE TIMON; ; RADIO CD; ; XHAMA ELEKTRIKE; ; DISQE + GOMA TE REJA; ; FENERE + STOPA + SINJALE REZERVE Tiranë
Jeep Compass i ardhur nga zvicrra me dogane dhe dokumenta!!!; ; Te dhenatKilometra te pershkruara 120 mije origjinale mund te verifikohen prane koncesionaritMotorri 2.4l Benzine + Gaz 4 pistona n. Tiranë
Jeep Cherokee, ngjyra e zeze, 44, makine shume e forte, kush i njeh ua di vete vleren, makina ka kete cmime per arsyje emigrim Tiranë
Shitet JEEP CHEROKE viti 2014 me vetem 96000 mij km me garanci mund ti kontrolloni ku te don. Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrik. xhenerike p. Tiranë
4 600€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95656
Modeli: Cherokee 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 193300 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE. ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR, DISQE ALUMINI GOMA 70% SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA KOMAND BORDINE TIMON XHAMA TE ZI ORIGJINAL ELEKTRIKE PARA DHE MBRAPA TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE ITALI MAKINA ESHT ME LIBER SHERBIMI PER CDO SHERBIM QE I PERKET, SISTEM ANTI RRESHKITJE, SENDILET LEKUR MARSHIN ELEKTRIKE DHE ME NGROJE PASQYRAT ELEKTRIKE DHE ME MBYLLJE QENDRORE, SHUM E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHT, NGA ANA ESTETIKE XHINERIKE MOTORIKE ESHT SHUM E MBAJTUR, , MAKINA KA PASUR VETEM NJE PRONAR. PER ME SHUM KONTAKTONI

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.