Jeep Cherokee viti 2006, E zezë, 2.8L, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFT. ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR, DISQE ALUMINI GOMA 70% SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA KOMAND BORDINE TIMON XHAMA TE ZI ORIGJINAL ELEKTRIK. Tiranë
Jeep Compass i ardhur nga zvicrra me dogane dhe dokumenta!!!; ; Te dhenatKilometra te pershkruara 120 mije origjinale mund te verifikohen prane koncesionaritMotorri 2.4l Benzine + Gaz 4 pistona n. Tiranë
Jeep Cherokee, ngjyra e zeze, 44, makine shume e forte, kush i njeh ua di vete vleren, makina ka kete cmime per arsyje emigrim Tiranë
Shitet JEEP CHEROKE viti 2014 me vetem 96000 mij km me garanci mund ti kontrolloni ku te don. Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrik. xhenerike p. Tiranë
Me targa Shqiptare, Full Option; 4 Goma te reja, i gatshem per 'do lloj prove Tiranë
4 750€
Shtuar: 12 shtator 2020, numri: 113525
Modeli: Cherokee 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.8 litra
KLIMA
KOMANDO NE TIMON
RADIO CD
XHAMA ELEKTRIKE
DISQE+GOMA TE REJA
FENERE+STOPA+SINJALE REZERVE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.