Jeep Cherokee viti 2005, E zezë, 2.7L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KLIMA; ; KOMANDO NE TIMON; ; RADIO CD; ; XHAMA ELEKTRIKE; ; DISQE + GOMA TE REJA; ; FENERE + STOPA + SINJALE REZERVE Tiranë
OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFT. ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR, DISQE ALUMINI GOMA 70% SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA KOMAND BORDINE TIMON XHAMA TE ZI ORIGJINAL ELEKTRIK. Tiranë
Jeep Compass i ardhur nga zvicrra me dogane dhe dokumenta!!!; ; Te dhenatKilometra te pershkruara 120 mije origjinale mund te verifikohen prane koncesionaritMotorri 2.4l Benzine + Gaz 4 pistona n. Tiranë
Jeep Cherokee, ngjyra e zeze, 44, makine shume e forte, kush i njeh ua di vete vleren, makina ka kete cmime per arsyje emigrim Tiranë
Shitet JEEP CHEROKE viti 2014 me vetem 96000 mij km me garanci mund ti kontrolloni ku te don. Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrik. xhenerike p. Tiranë
4 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 shtator 2020, numri: 113558
Adresa: Tiranë, Rruga Dali Ndreu, shfaq në hartë
Modeli: Cherokee 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.7 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
ABS Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Tapiceri lёkurё 
Autoveturë e markës Jeep Cherokee
Viti i prodhimit 2005, me 5 dyer, xhamat e pasagjerit të errëta nga fabrika, ngjyrë e zezë, kuti e shpejtësisë Automatike, karburanti Naftë, sedilje lëkure, radio CD, komanda në timon, pasqyrat elektrike, goma të reja, fuqia motorike 2.7, targa AA338ON, taksa dhe siguracione të paguara deri në gusht 2021, në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.