Jaguar X-Type viti 2009, Gri, 2.2L, 211500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet jaguar 2.2 disel viti prodhimit 2012; ; Motorr 2.2 disel kambio automatike; ; Letra te paguara deri ne dhjetor 2021; ; Makina eshte ne super gjendje no coment; ; Shitet ose ndrrohet me... Tiranë
Shitet jagua. ty. 2002. 2000 benzine ne super gjendje okazio. letra deri ne gus. 2020 klima automat sensor parkim. Tiranë
Jaguar s-type 2.5 v6 benzin + gaz (emega. makina eshte ne gjendje shume te mire, sherbime te plota vaj filtra te sapo ndrua. Kambio automatike vaj kambio + filter kambio i nderru. Tapicer. Tiranë
Shitet jaguar x-type viti prodhimit 2003; Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerik; Lenda djegese BENZIN/GAS, dokumenta per 1 vit; PRODHIM AMERIKAN 4X4, MILJE/KM FULL PER LLOJIN. Tiranë
Shitet Jaguar Stype 3.0 V6 240 kuaj fuqi, benzine/gaz sekuencial, gazi i shenuar ne leje qarkullimi, , Kambjo Manuale!193.000km orgjinale!Klima dixhitale, sensor parki. pasqyra elektrike, Impiant. Tiranë
3 800€
Shtuar: 26 mars 2021, numri: 113985
Modeli: X-Type 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 211500 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
SHITET makina nE GJENDJE TE SHKELQYER, te gjitha sherbimet e bera vaj filtra, tapiceri dhe llamarin suuper, SPORT nga fabrika.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.