Infiniti Q50 viti 2016, E bardhë, 2.0L, 112000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitetn pjes motorrike per INFINITI DHE MURANO TESTAT PISTONA BJELLA VITI 5 BOBINA 2006 Tiranë
SHITET INFINITI NE GJENDJE PERFEKTE AUTOMAT BENZIN DHE GAZ DOKUMENTA TE SAPO PAGUARA MUNDESI NDERRIMI Tiranë
16 800€
Shtuar: 26 prill 2020, numri: 113335
Modeli: Q50 
Viti: 2016 
Kilometrazhi: 112000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
SHITET INIFINITY Q50, ME 112 000 KM, SUPER FULL , ME MOTOR 2.0 BENZINE, ME TE GJITHA OPSIONET QE DISPONON KY MODEL. KM TE CERTIFIKUARA, MAKINA NDODHET NE DUBAI VJEN VETEM ME POROSI PER 30 DITE, CMIMI DERI NE PORTIN E DURRESIT PA PERFSHIRE DOGANEN ESHTE 16 800 EURO I PADISKUTUESHEM

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.