Hyundai Tucson viti 2022, E bardhë, 2.0L, 1km

Njoftime të ngjashme

hyundai tucson 2007; ; automat; ; nafte; ; dokumenta per 2 vjet; ; 4x4; ; super makin per cdo lloj terren; ; e shes arsye ekonomike; ; 0699790313 Tiranë
HYBRID SONATA 2021 NEW ADDITION WITH LATEST OPTIONS; ; ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE RAS AL KHOR UA; ; WE ESELL/EXPORT TO ALL OVER THE WORLD; ; CONTACT US; ; + 971551872824. Tiranë
CLIMA 2 ZONALE; ; 4x4 ME AKTIVIZIM; ; ABS; ; ESP; ; SRS; ; SENSOR SHIU; ; SENSOR DRITE; ; DRITA AUTOMATIKE; ; FENER ANTIMJEGULL; ; KOMPJUTER BORDI; ; AUTO PILOT; ; AUDIO, CD, DVD, USB; ; BORD TUCH... Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte, 218000Km Origjinale mund ti kontrrolloni ke Hyundai dhe ku te doni j; Sherbimet e bera ne kohe gomina vaj filtra rryp motorri - dinamo te bera jasht nuk ka nevo. Tiranë
Shes Hyundai Sonata te sapoblere ne Gjermani e targuar dhe me impiant gazi te ri te sapovendosur Lova. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cfaredolloj pro. Kilometra real. Tiranë
21 000€
Shtuar: 5 mars 2022, numri: 114561
Modeli: Tucson 
Viti: 2022 
Gjendja: E re 
Kilometrazhi: 1 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 200 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
+971555523662
+971551872824
2.0L 4X2 POWER OPTIONS AVAILABLE AT ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE DUCAMZ UAE WESELL/EXPORT ALL KIND OF VEHICLES TO ALL OVER THE WORLD

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.