Hyundai Tucson viti 2018, E bardhë, 1.6L, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Shitet makine tip Hyundai i10, viti prodhimit 2010, me benzine, motor 1, 2, me kambio automatike, me 39, 800 k. Makina ne gjendje shume te mire, eshte blere ne Tirane ne koncesionar me 0 km dh. Tiranë
7 Vendeshe; ; 4x4 me Buton; ; Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje; ; 4 Xhama Elektrik; ; Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence; ; Timon Hidraulik, Lekure dhe me Komanda; ; Bluetooth/Cd/Aux; ;... Tiranë
Sedilje Lekure; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 Xhama Elektrik; ; Mbyllje Qendrore; ; Opsion Eco; ; Sensor Parkimi; ; CD/AUX/USB/iPod; ; Sherbimet e sapo bera; ; Ne super gjendje; ; 6 MUAJ GARANCI KAMIO +... Tiranë
lima tronic, kasetafon me cd, aux, usb, xhama te zinj origjinal, disje alumin 17 me goma michelin, pilot aitomatik, bord kompjute. Total servis i kryer para 1000 km ne Gjerman. Kit freksion. Tiranë
27 000€
Shtuar: 16 dhjetor 2019, numri: 112253
Modeli: Tucson 
Viti: 2018 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Shitet Huyndai Tucson 2018 4x4 me 15 mij k. Full Option dhe shume e vecant. Makina ka motor 1.6 benzine + ga. 450 leke gas per 100 km ne linj. Sedilje me ftohje + ngrohje para dhe mbrap. Sedilje elektrike dhe me fryrje/ shfryrj. Start/ Stop System ose Ndezje me buto. Full Panorama dhe Baxh. Drita Full Le. Timon me ngrohj. Pasqyrat me perthyerj. Bagazhi me buto. Opsion Lane Assist pra makina rri gjithmone ne korsine qe ju don. Pre- Safe Breaking pra nese i afroheni shume nje objekti makina te sinjalizon ose frenon vet. Auto-Hold pra nese jeni ne trafik dhe makinen e keni tek D shtypni 2 here frenat dhe makina nuk levi. Opsion Vete parkim pra nuk e prek timonin kur e parko. Sistem Off Roa. Kamera dhe Sensor. Apple Car pla. Bluetooth dhe Au. Letrat te paguara deri maj 2020. Vaj filtra sapo te nderrua. 5 vjet garanci ose 100 mij km nga Huyndai Albani. Ne gjendje perfekte si brenda dhe jasht.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.