Hyundai Tucson viti 2014, Gri, 123900km

Njoftime të tjera të ngjashme

HYUNDAI SANTE FE AUTOMAT 200 NAFTE NE SUPER GJENDJE ME LETRA TE PRERA PER NJE VIT, VETEM NE SWISSAUTO EXPERT SWISS AUTO MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA; Vizitoni faqen e biznesit ton AUTOSTRAD. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Shitet makine tip Hyundai i10, viti prodhimit 2010, me benzine, motor 1, 2, me kambio automatike, me 39, 800 k. Makina ne gjendje shume te mire, eshte blere ne Tirane ne koncesionar me 0 km dh. Tiranë
7 Vendeshe; ; 4x4 me Buton; ; Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje; ; 4 Xhama Elektrik; ; Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence; ; Timon Hidraulik, Lekure dhe me Komanda; ; Bluetooth/Cd/Aux; ;... Tiranë
Sedilje Lekure; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 Xhama Elektrik; ; Mbyllje Qendrore; ; Opsion Eco; ; Sensor Parkimi; ; CD/AUX/USB/iPod; ; Sherbimet e sapo bera; ; Ne super gjendje; ; 6 MUAJ GARANCI KAMIO +... Tiranë
12 500€
Shtuar: 16 janar 2021, numri: 113833
Modeli: Tucson 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 123900 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
OFROJME PER JU HYUNDAI TUCSON, FITUESEN E DISA CMIMEVE PRESTIGJOZE NE TREGUN EUROPIAN KANADEZ DHE AMERIKAN, SI MAKINA ME KOMODE E MOMENTI.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.