Hyundai Tucson viti 2007, Gri, 2.0L, 270000km

Njoftime të ngjashme

+ 971555523662; ; + 971551872824; ; 2.0L 4X2 POWER OPTIONS AVAILABLE AT ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE DUCAMZ UAE WESELL/EXPORT ALL KIND OF VEHICLES TO ALL OVER THE WORLD Tiranë
HYBRID SONATA 2021 NEW ADDITION WITH LATEST OPTIONS; ; ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE RAS AL KHOR UA; ; WE ESELL/EXPORT TO ALL OVER THE WORLD; ; CONTACT US; ; + 971551872824. Tiranë
CLIMA 2 ZONALE; ; 4x4 ME AKTIVIZIM; ; ABS; ; ESP; ; SRS; ; SENSOR SHIU; ; SENSOR DRITE; ; DRITA AUTOMATIKE; ; FENER ANTIMJEGULL; ; KOMPJUTER BORDI; ; AUTO PILOT; ; AUDIO, CD, DVD, USB; ; BORD TUCH... Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte, 218000Km Origjinale mund ti kontrrolloni ke Hyundai dhe ku te doni j; Sherbimet e bera ne kohe gomina vaj filtra rryp motorri - dinamo te bera jasht nuk ka nevo. Tiranë
Shes Hyundai Sonata te sapoblere ne Gjermani e targuar dhe me impiant gazi te ri te sapovendosur Lova. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cfaredolloj pro. Kilometra real. Tiranë
4 000€
Shtuar: 2 mars 2022, numri: 114560
Adresa: Tiranë, Myslym keta tirane, shfaq në hartë
Modeli: Tucson 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 270000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
hyundai tucson 2007
automat
nafte
dokumenta per 2 vjet
4x4
super makin per cdo lloj terreni.
e shes arsye ekonomike
0699790313

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.