Hyundai Santa Fe viti 2019, E bardhë, 2.2L, 185000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet makine tip Hyundai i10, viti prodhimit 2010, me benzine, motor 1, 2, me kambio automatike, me 39, 800 k. Makina ne gjendje shume te mire, eshte blere ne Tirane ne koncesionar me 0 km dh. Tiranë
Sedilje Lekure; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 Xhama Elektrik; ; Mbyllje Qendrore; ; Opsion Eco; ; Sensor Parkimi; ; CD/AUX/USB/iPod; ; Sherbimet e sapo bera; ; Ne super gjendje; ; 6 MUAJ GARANCI KAMIO +... Tiranë
lima tronic, kasetafon me cd, aux, usb, xhama te zinj origjinal, disje alumin 17 me goma michelin, pilot aitomatik, bord kompjute. Total servis i kryer para 1000 km ne Gjerman. Kit freksion. Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!! Tiranë
Kamera parkimi sensor parkimi dvd usb aux gjendje super Tiranë
6 600€
Shtuar: 2 korrik 2020, numri: 113467
Modeli: Santa Fe 
Viti: 2019 
Kilometrazhi: 185000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
7 Vendeshe
4x4 me Buton
Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje
4 Xhama Elektrik
Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence
Timon Hidraulik, Lekure dhe me Komanda
Bluetooth/Cd/Aux
Hapje + Mbyllje Qendrore me Pult
Klima Bizonale Auto
Mbeshtetese Krahu
Drita Mjegulle
Disqe Alumini 18R
Sherbimet e sapo bera
Ne super gjendje
6 MUAJ GARANCI KAMIO + MOTORR

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.