Hyundai Santa Fe viti 2008, E zezë, 2.2L, 243000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet makine tip Hyundai i10, viti prodhimit 2010, me benzine, motor 1, 2, me kambio automatike, me 39, 800 k. Makina ne gjendje shume te mire, eshte blere ne Tirane ne koncesionar me 0 km dh. Tiranë
7 Vendeshe; ; 4x4 me Buton; ; Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje; ; 4 Xhama Elektrik; ; Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence; ; Timon Hidraulik, Lekure dhe me Komanda; ; Bluetooth/Cd/Aux; ;... Tiranë
Sedilje Lekure; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 Xhama Elektrik; ; Mbyllje Qendrore; ; Opsion Eco; ; Sensor Parkimi; ; CD/AUX/USB/iPod; ; Sherbimet e sapo bera; ; Ne super gjendje; ; 6 MUAJ GARANCI KAMIO +... Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!! Tiranë
Kamera parkimi sensor parkimi dvd usb aux gjendje super Tiranë
6 000€
Shtuar: 9 maj 2020, numri: 113393
Modeli: Santa Fe 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 243000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Кlima tronic, kasetafon me cd, aux, usb, xhama te zinj origjinal, disje alumin 17 me goma michelin, pilot aitomatik, bord kompjuter. Total servis i kryer para 1000 km ne Gjermani. Kit freksion, rrip faze, turbo, vaj filtra. Makina eshte ne gjendje perfekte. E sapo ardhur nga gjemania, me dogan te paguar.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.