Hyundai Santa Fe viti 2007, Gri, 2.2L, 124000km

Njoftime të tjera të ngjashme

lima tronic, kasetafon me cd, aux, usb, xhama te zinj origjinal, disje alumin 17 me goma michelin, pilot aitomatik, bord kompjute. Total servis i kryer para 1000 km ne Gjerman. Kit freksion. Tiranë
Kamera parkimi sensor parkimi dvd usb aux gjendje super Tiranë
Makina eshte ne gjendje sup. Full lekure bezhe, xhama pasqyra elektri. Fshirese au. Pilor automat. Klima bizo. 7 vendshe opsiona. Drita l. 175000 km me liber dhe fatura sherbime. Tiranë
Shitet Huyndai Tucson 2018 4x4 me 15 mij. Full Option dhe shume e vecan. Makina ka motor 1.6 benzine + g. 450 leke gas per 100 km ne lin. Sedilje me ftohje + ngrohje para dhe mbra. Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte, 218000Km Origjinale mund ti kontrrolloni ke Hyundai dhe ku te doni j; Sherbimet e bera ne kohe gomina vaj filtra rryp motorri - dinamo te bera jasht nuk ka nevo. Tiranë
6 600€
Shtuar: 18 maj 2020, numri: 113453
Modeli: Santa Fe 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 124000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.