Hyundai Santa Fe viti 2003, Gri, 2.0L, 203300km

Njoftime të tjera të ngjashme

OFROJME PER JU HYUNDAI TUCSON, FITUESEN E DISA CMIMEVE PRESTIGJOZE NE TREGUN EUROPIAN KANADEZ DHE AMERIKAN, SI MAKINA ME KOMODE E MOMENT. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Shitet makine tip Hyundai i10, viti prodhimit 2010, me benzine, motor 1, 2, me kambio automatike, me 39, 800 k. Makina ne gjendje shume te mire, eshte blere ne Tirane ne koncesionar me 0 km dh. Tiranë
7 Vendeshe; ; 4x4 me Buton; ; Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje; ; 4 Xhama Elektrik; ; Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence; ; Timon Hidraulik, Lekure dhe me Komanda; ; Bluetooth/Cd/Aux; ;... Tiranë
Sedilje Lekure; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 Xhama Elektrik; ; Mbyllje Qendrore; ; Opsion Eco; ; Sensor Parkimi; ; CD/AUX/USB/iPod; ; Sherbimet e sapo bera; ; Ne super gjendje; ; 6 MUAJ GARANCI KAMIO +... Tiranë
3 700€
Shtuar: 7 dhjetor 2020, numri: 113685
Modeli: Santa Fe 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 203300 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
HYUNDAI SANTE FE AUTOMAT 200 NAFTE NE SUPER GJENDJE ME LETRA TE PRERA PER NJE VIT, VETEM NE SWISSAUTO EXPERT SWISS AUTO MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA; Vizitoni faqen e biznesit ton AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 14, VORE TIRANE Tregoje n hart.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.