Hyundai Santa Fe, 2.2L, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Hyundai Santa Fe vitprodhimi 2007 motorr 2.2 nafte super ekonomik kambio automatike + /- Me 199mij kilometra 100% origjinale (mbaj garanci) 4x4 (low range) sendilje me ngrohje, Abs, Esp. Tiranë
Hyundai Get. 1.5.Crd. Manual Tiranë
Hyundai santa fe; Viti 2016; Automat; 56.000 km; E bardhe; Super full; Me dogane te paguar; Shiter ose nderrohet Tiranë
Shitet hyundai viti 2004.nafte2.0 kambio automatike pasqyra me palosje sedilje me ngrohje sensore parkimi shume ekonomik 4here 4.ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerik. cmimi 4800 sh pak. Tiranë
Data e regjistrimit: Fundi i 2012; ; Kapaciteti kub: 1995 cm3; ; Numri i ulseve: 5; ; Numri i portave: 5; ; Marsh: 6; ; Konsumi i karburantit ( i kombinua) 5.5 l/100 km; ; Konsumi i karburantit (... Tiranë
13 000€
Telefoni:
067 643 18 07
Shtuar: 8 korrik 2019, numri: 1266
Modeli: Santa Fe 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Kuaj fuqi: 197 
Parktronic Kompjuter i spondit Sistem navigimi Ngrohja e ndenjëseve Xhama të errët Tapiceri lёkurё 
-Sendilje me ngrohje
-Sensor parkimi
-Navigator digital me touch, bluetooth, aux
-Sistem celulari
-Ndezje Start/Stop
-Motorr 2.2 197 Kuaj Fuqi, Limited Edition, motorri me zinxhirë.
-Disqe Alumini Origjinale
-140.000 Kilometra Origjinale
-Xhama Te Zinj origjinal
-Sendilje Lëkure
-Automatike
-FULL
-13.000 EURO
-VETEM PERSONA SERIOZ!
- 067 64 31 807

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.