Hyundai Santa Fe, 2.0L, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Hyundai Santa Fe vitprodhimi 2007 motorr 2.2 nafte super ekonomik kambio automatike + /- Me 199mij kilometra 100% origjinale (mbaj garanci) 4x4 (low range) sendilje me ngrohje, Abs, Esp. Tiranë
Hyundai Get. 1.5.Crd. Manual Tiranë
Hyundai santa fe; Viti 2016; Automat; 56.000 km; E bardhe; Super full; Me dogane te paguar; Shiter ose nderrohet Tiranë
Shitet hyundai viti 2004.nafte2.0 kambio automatike pasqyra me palosje sedilje me ngrohje sensore parkimi shume ekonomik 4here 4.ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerik. cmimi 4800 sh pak. Tiranë
Data e regjistrimit: Fundi i 2012; ; Kapaciteti kub: 1995 cm3; ; Numri i ulseve: 5; ; Numri i portave: 5; ; Marsh: 6; ; Konsumi i karburantit ( i kombinua) 5.5 l/100 km; ; Konsumi i karburantit (... Tiranë
4 500€
Telefoni:
0692583147
Shtuar: 7 korrik 2019, numri: 1265
Modeli: Santa Fe 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Dokumentet e vlefshme deri ne Janar 2020. Makina eshte ne gjendje perfekte, full option, 2.0 CRDi, 4x4 permanent, xhamt e pasme te zi origjinal dhe te kater elektrik, tapiceria lekure gri, 2 çelsa me pult, sist. alarmi, etj.. ka bere vetem 3 mije km ne shqiperi.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.