Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2011
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 000€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 1 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 000€
I diskutueshëm
Viti: 2016
Kilometrazhi: 35000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
8 600€
Viti: 2012
Kilometrazhi: 100000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 500€
Viti: 2016
Kilometrazhi: 27000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
8 800€
4 500€

Hyundai Santa Fe, 2.0L, 150000km

Shtuar: 7 korrik 2019, numri: 1265
Telefoni:
0692583147
Modeli: Santa Fe 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Dokumentet e vlefshme deri ne Janar 2020. Makina eshte ne gjendje perfekte, full option, 2.0 CRDi, 4x4 permanent, xhamt e pasme te zi origjinal dhe te kater elektrik, tapiceria lekure gri, 2 çelsa me pult, sist. alarmi, etj.. ka bere vetem 3 mije km ne shqiperi.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.