Njoftime të tjera të ngjashme

-Sendilje me ngrohje -Sensor parkimi -Navigator digital me touch, bluetooth, aux -Sistem celulari -Ndezje Start/Stop -Motorr 2.2 197 Kuaj Fuqi, Limited Edition, motorri me zinxhirë. -Disqe... Tiranë
13 000€
Dokumentet e vlefshme deri ne Janar 2020. Makina eshte ne gjendje perfekte, full option, 2.0 CRDi, 4x4 permanent, xhamt e pasme te zi origjinal dhe te kater elektrik, tapiceria lekure gri, 2 çelsa... Tiranë
4 500€
Hynday tucson ne gjendje shuum te mire estetike dhe Teknike.Xhama te pasme te erret,goma 80 % te reja,dokumentat deri ne fund te marsit.Shitet per arsye mosperdorimi,4 mije euro,pak disktueshem.nr... Tiranë
4 000€
I diskutueshëm
Hyundai Accent 1.6 nafte Viti 2016 Super Ekonomik 4litra Per 100km Kamio Automatike 130 Kuaj Fuqi 35.000 kilometra te vetat Xhama te Zinj Drita Mjegulle LED Opsion ECO,Sensor Parkimi,Mbyllje... Tiranë
8 600€
Viti: 2012
Kilometrazhi: 100000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 500€
12 900€

Hyundai ix35, 2.0L, 90000km

Shtuar: 30 gusht 2019, numri: 1309
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0692040751
WhatsApp:
0692040751
Modeli: ix35 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 90000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Kompjuter i spondit
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Baxha
Airbags
Xhamngritës elektrikë
Tapiceri lёkurё 
Data e regjistrimit: Fundi i 2012
Kapaciteti kub:1995 cm3
Numri i ulëseve:5
Numri i portave:5
Marsh:6
Konsumi i karburantit ( i kombinuar):5.5 l/100 km
Konsumi i karburantit ( urban):6.9 l/100 km
Konsumi i karburantit ( extra-urban ):4.7 l/100 km
Ngjyra :E bardhë metallikë
Dizajn të mbrëndshëm:Lëkurë
Ngjyra e mbrëndshmë:Zezë
Disponueshmëri:Të menjëhershme
SigurimiMbyllje qendrore, Alarm sigurije, Immobilizer elektronik
Drita të mjegulles
Audio/VideoAutoradio, CD player
SiguriABS, Airbag, Airbag pasagjer, Airbag anësore, ESP
Sedilet me lekure te zeze, Ulëse që nxehen
Ajër i kondicionuar, Kontrollin automatik klima, Sistem i navigimit, Hapje të tavanit, Dritaret elektrike, Fenerët ksenon, Bordkompjuter, Timon hidraulik

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.