Hyundai i10 viti 2010, Blu, 1.2L, 39800km

Njoftime të tjera të ngjashme

7 Vendeshe; ; 4x4 me Buton; ; Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje; ; 4 Xhama Elektrik; ; Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence; ; Timon Hidraulik, Lekure dhe me Komanda; ; Bluetooth/Cd/Aux; ;... Tiranë
Sedilje Lekure; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 Xhama Elektrik; ; Mbyllje Qendrore; ; Opsion Eco; ; Sensor Parkimi; ; CD/AUX/USB/iPod; ; Sherbimet e sapo bera; ; Ne super gjendje; ; 6 MUAJ GARANCI KAMIO +... Tiranë
lima tronic, kasetafon me cd, aux, usb, xhama te zinj origjinal, disje alumin 17 me goma michelin, pilot aitomatik, bord kompjute. Total servis i kryer para 1000 km ne Gjerman. Kit freksion. Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!! Tiranë
Kamera parkimi sensor parkimi dvd usb aux gjendje super Tiranë
4 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 shtator 2020, numri: 113535
Adresa: Tiranë, Rr "Qamil Guranjaku", pall 14/1, prapa ambasades amerikane, shfaq në hartë
Modeli: i10 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 39800 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Kuaj fuqi: 1200 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Kondicioner Airbags Mbyllja qendrore Xhamngritës elektrikë 
Shitet makine tip Hyundai i10, viti prodhimit 2010, me benzine, motor 1,2, me kambio automatike, me 39,800 km. Makina ne gjendje shume te mire, eshte blere ne Tirane ne koncesionar me 0 km dhe eshte perdorur kryesisht ne Tirane nga nje person femer. Cmimi 4,200 euro i diskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.