Hyundai Accent viti 2012, Gri, 1.6L, 55000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Shitet makine tip Hyundai i10, viti prodhimit 2010, me benzine, motor 1, 2, me kambio automatike, me 39, 800 k. Makina ne gjendje shume te mire, eshte blere ne Tirane ne koncesionar me 0 km dh. Tiranë
7 Vendeshe; ; 4x4 me Buton; ; Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje; ; 4 Xhama Elektrik; ; Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence; ; Timon Hidraulik, Lekure dhe me Komanda; ; Bluetooth/Cd/Aux; ;... Tiranë
lima tronic, kasetafon me cd, aux, usb, xhama te zinj origjinal, disje alumin 17 me goma michelin, pilot aitomatik, bord kompjute. Total servis i kryer para 1000 km ne Gjerman. Kit freksion. Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!! Tiranë
6 700€
Shtuar: 2 korrik 2020, numri: 113466
Modeli: Accent 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 55000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 128 
Sedilje Lekure
Pasqyra Elektrike
4 Xhama Elektrik
Mbyllje Qendrore
Opsion Eco
Sensor Parkimi
CD/AUX/USB/iPod
Sherbimet e sapo bera
Ne super gjendje
6 MUAJ GARANCI KAMIO + MOTORR

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.