Hummer H2 viti 2004, Portokalli, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

HUMMER H2 2004 FULL OPSION; ; Motorr 6.0 Benzin-Gaz; Impjanti i gazit STAG ME VLERE 1500 (5 Vite garan) OPSIONET: -Drita Full Led; -Disqe Alumini; -Xhama te zinj origjinal; -Sallon lekur. Tiranë
26 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 prill 2020, numri: 113342
Modeli: H2 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: Portokalli 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Hummer H2 Viti i prodhimit 2004, LOOK VERSACE jashte brenda per te apasionuarit pas markes Versace, eshte shume i vecant nga hummer-at e tjere dhe disponon ekstra qe nuk i ka asnje hummer tjeter ne Shqiperi. Makina eshte e ber komplet sipas deshires time qe nga look-u dhe deri tek detajet me te vogla. Letrat te gjitha te paguara deri me Shkurt 2021. Makines i jan hedhur: Pomp ABS e re, Depresor i ri, Pomp hidrauliku e re, Grup timoni i ri, Moco te re, Krah timoni te rinj, Kokat e paralelit te reja, Ferrota para mbrapa te reja, Kamio e re.
Te gjitha pjeset te ardhura me porosi nga Amerika, i jan hedhur makines ne 20 janar 2020 me fatur totale 7800 Dollar.
Makina shitet ose nderrohet me makine tjeter te fuqishme +/- diferencat. Mundesi nderrimi me apartament ne Vlore ose Tirane dhe me toke ne bregdet.
Per me shume foto ose video me konataktoni ne WP. Vetem telefonata serioze ata qe ja din vleren e vertet kesaj makine jo enderrimtar.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.