Hummer H2 viti 2004, E zezë, 6.0L, 172900km

Njoftime të tjera të ngjashme

Hummer H2 Viti i prodhimit 2004, LOOK VERSACE jashte brenda per te apasionuarit pas markes Versace, eshte shume i vecant nga hummer-at e tjere dhe disponon ekstra qe nuk i ka asnje hummer tjeter n. Tiranë
18 999€ I diskutueshëm
Shtuar: 8 dhjetor 2019, numri: 111041
Modeli: H2 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 172900 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 6.0 litra
Baxha 
HUMMER H2 2004 FULL OPSION; ; Motorr 6.0 Benzin-Gaz; Impjanti i gazit STAG ME VLERE 1500 (5 Vite garanc); OPSIONET: -Drita Full Led; -Disqe Alumini; -Xhama te zinj origjinal; -Sallon lekure komplet; -Impjant muzike (ALPINE); -Baxha xhami; -Kamer mbrapa; -Pasqyra elektrike Anti Verbuese; -Marmita inoksi; -Sendile elektrike dhe me ngrohje para dhe mbrapa; -Klima Bizonal. Ej; ; Makina esht ne gjendje perfekte vaj, filtra, ferrota te sapo ndrruar; EDHE NDRROHET!!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.