Njoftimet Premium

Shitja e Hummer në Tiranë

Hummer H2 Viti i prodhimit 2004, LOOK VERSACE jashte brenda per te apasionuarit pas markes Versace, eshte shume i vecant nga hummer-at e tjere dhe disponon ekstra qe nuk i ka asnje hummer tjeter n. Tiranë
26 500€
I diskutueshëm
HUMMER H2 2004 FULL OPSION; ; Motorr 6.0 Benzin-Gaz; Impjanti i gazit STAG ME VLERE 1500 (5 Vite garan) OPSIONET: -Drita Full Led; -Disqe Alumini; -Xhama te zinj origjinal; -Sallon lekur. Tiranë
18 999€
I diskutueshëm
Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga te gjitha modelet BMW, x5, x3, seria 7. Tiranë
E shitur
Shitet Hummer 3.5 benzin gas vit 2006; Per me shum info kontakt 00355682348048 Tiranë
E shitur
Makina sapo ka ardhur nga Amerika dhe eshte paguar doga. Makines jane ber te gjitha sherbimet, gomat i ka 100% te re. Makina ka motorr 3.5 benzi. Shitet per arsye emigrimi Tiranë
E shitur
Tapiceri versace me gaz 4500 kubik Tiranë
E shitur
HUMMER H2 ORIGJINAL KONPLET DISEGNO BRENDA E BERE ME POROSI EXT. ME MOTOR V8 BENZINE 6.2. MAKINA ESHTE 20.12.2003.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 175000KM ORIGJINA. KOMPLET VESHJE. Tiranë
E shitur
Hummer h3 manual ne gjendje perfekte motor 3.7 mimi i diskutueshem 95.000 kilometra Tiranë
E shitur
Shitet makine Hummer H2, Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet per arsye emigrimi, ka dhe mundesi nderrimi ju faleminderi Tiranë
E shitur
Hummer H3, benzine 3.6, 33.000km, automat, full option, me dogane te paguar, lekure bezhe, e gatshme per cdo lloj prove Tiranë
E shitur
Shitet hummer 3 ne gjendje perfekte ngjyre blu e erret makina leviz shum pak per arsye pune! Automat dvd tek kokat e sediljeve mbrapa e mirmbajtur dhe brenda ashtu dhe jasht! Teto panoramik. Tiranë
E shitur
Vetura eshte e ardhur nga Gjerman; Modeli Hummer H3; 3.5, benzi; ; Kontakto: 049 419 324 Tiranë
E shitur
OKAZION; MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MI. SHERBIMET TE KRYERA TE GJIT. GOMAT E REJA GAZ + BENZIN DHE MUNDESI NDERRIM Tiranë
E shitur
Hammer H3 benzin gaz viti 2006 Tiranë
E shitur

Shitja e Hummer në qytete të tjera