Honda Jazz viti 2005, Gri, 1.2L, 153900km

Njoftime të tjera të ngjashme

Honda Civic 1.8 Benzine tetor 2012, ne gjendje shum te mire, ideale per inpjant gazi, goma te reja; cmimi 8400 i diskutueshem nuk nderroh. Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe estetik. Model europi. Viti 2006. Komanda ne timon, Limitator shpejtesie, Xhama elektrik, ndezje me buton START, Motorr 1.8 benzin. Tiranë
Me dogane te paguar; ; E importuar nga zvicra-zyriu; ; Te dhenat teknike; ; Data e pare e regjistrimi. 23/02/2010; ; ORIGJINAL; ; Me liber sherbimes; ; Motorr: Benzine + Hybrit me 4 pistona; ; Siste. Tiranë
OKAZION: Honda Civic Hibrid Automatike Motor: 1.3 benzi. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te shkelqyer si nga brenda ashtu dhe jashte, besoj qe duket e qarte ne fo. Makin. Tiranë
Shitet me dogane benzin gaz cdo sherbim i ber asnj gabim Tiranë
2 350€
Shtuar: 11 dhjetor 2020, numri: 113695
Modeli: Jazz 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 153900 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
ABS ESP Airbags 
Honda Jazz 1.2 benzine ne gjendje te mire

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.