Honda Insight viti 2010, E kuqe, 1.3L, 169000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION: Honda Civic Hibrid Automatike Motor: 1.3 benzi. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te shkelqyer si nga brenda ashtu dhe jashte, besoj qe duket e qarte ne fo. Makin. Tiranë
Shitet me dogane benzin gaz cdo sherbim i ber asnj gabim Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.3 benzine/hybrid, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + tel, xhama eklektrik, komanda +. Tiranë
Radio cd, klima, baxha elektrike, tapiceri lekure, pasqyra elektrike, xhama elektrik, drita mjergulle, disqe alumini, mbyllje me pult, sensore parkimi, kambio automati. Goma te reja, servis sap. Tiranë
Shitet makina ne gjendje shkelqyer ne cdo drejtim, shum ekonomike 1.7 Dizel, vaj filtra gomina te nderruara, goma te reja, dokumenta te sapo po prera, mund ta kontrolloni te mekaniku me i besuar. Tiranë
6 500€
Shtuar: 7 maj 2020, numri: 113373
Modeli: Insight 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 169000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Hibrid 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Me dogane te paguar
E importuar nga zvicra-zyriu
Te dhenat teknike
Data e pare e regjistrimit.23/02/2010
ORIGJINALE..
Me liber sherbimesh..
Motorr: Benzine+Hybrit me 4 pistona
Sistem start/stop fiket dhe ndizet ne semafor
Fuqija:65. Kw(89.kf)
Konsumi karburantit 5.1/4/4.8/(urban/autostrad/total)
Mjaft ekonomik
Sediljet e para ngrohje+ftohje
Sensore parkimi mbrapa
Numri dyerve 5
Numri veneve 5
Ngjyre Vishnje metalizate
Kondicioner
Radjo CD
Komanda ne timon
Hapje qendrore me pult..
Disqe alumini
Gomat shum te mira
Timon hidraulik
Drita mjergulle poshte
Xhamat me komandimt elektrik sebashku me pasqyrat
Pasqyrat me palosje
Bateri te re te sapo nderruar VARTA
Makina eshte ne gjendje mjafte te mir, dhe shum e paster. Si jasht edhe brenda
Thuaj si e re, perdorur me shum kujdes ne vendin e origjines...!!!
Dhe mbi te gjitha super ekonomike

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.