Honda CR-V viti 2016, E kuqe, 1.6L, 119000km

Njoftime të tjera të ngjashme

XHAMA ELEKTRI; ; PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE& XHAM ANTIVERBUE; ; KOMANDA NE TIMO; ; PILOT AUTOMATI; ; LIMITATOR SHPEJTESI; ; SENDILJE LEKURE ELEKTRIKE NGROHJE/FTOHJ; ; BAXHO XHAM; ; NAVIGATO. Tiranë
Honda CRV e vitit 2006 motorr 2.4 benzine behet 100% ga; Makina eshte ne gjendje shume te mire ska nevoj per asnje sherbi; Sedilje lekure me ngrofje, komanda ne timon, pasqyra me ngrofje, baxh. Tiranë
OKAZION: Honda Civic Hibrid Automatike Motor: 1.3 benzi. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te shkelqyer si nga brenda ashtu dhe jashte, besoj qe duket e qarte ne fo. Makin. Tiranë
Shitet me dogane benzin gaz cdo sherbim i ber asnj gabim Tiranë
21 000€
Shtuar: 8 tetor 2021, numri: 114274
Modeli: CR-V 
Viti: 2016 
Kilometrazhi: 119000 km
Ngjyra: E kuqe 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, eco drive, start&stop, sallon lekure+kamosh, ngrohje sedilesh, klima, komanda+marshe ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+usb+hdmi+bluetooth etj, navigator, sensore+kamera parkimi, xhama+pasqyra elektrike, drita auto+led+xenon, larje feneresh, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, dy celesa, liber sherbimi honda etj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.