Honda CR-V viti 2010, Gri, 191100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Honda CRV e vitit 2006 motorr 2.4 benzine behet 100% ga; Makina eshte ne gjendje shume te mire ska nevoj per asnje sherbi; Sedilje lekure me ngrofje, komanda ne timon, pasqyra me ngrofje, baxh. Tiranë
Honda Jazz 1.2 benzine ne gjendje te mire Tiranë
Honda Civic 1.8 Benzine tetor 2012, ne gjendje shum te mire, ideale per inpjant gazi, goma te reja; cmimi 8400 i diskutueshem nuk nderroh. Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe estetik. Model europi. Viti 2006. Komanda ne timon, Limitator shpejtesie, Xhama elektrik, ndezje me buton START, Motorr 1.8 benzin. Tiranë
Me dogane te paguar; ; E importuar nga zvicra-zyriu; ; Te dhenat teknike; ; Data e pare e regjistrimi. 23/02/2010; ; ORIGJINAL; ; Me liber sherbimes; ; Motorr: Benzine + Hybrit me 4 pistona; ; Siste. Tiranë
11 000€
Shtuar: 1 shkurt 2021, numri: 113906
Modeli: CR-V 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 191100 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Gjendje perfekte

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.