Honda CR-V viti 2006, E zezë, 2.4L, 164000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Honda Jazz 1.2 benzine ne gjendje te mire Tiranë
Honda Civic 1.8 Benzine tetor 2012, ne gjendje shum te mire, ideale per inpjant gazi, goma te reja; cmimi 8400 i diskutueshem nuk nderroh. Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe estetik. Model europi. Viti 2006. Komanda ne timon, Limitator shpejtesie, Xhama elektrik, ndezje me buton START, Motorr 1.8 benzin. Tiranë
Me dogane te paguar; ; E importuar nga zvicra-zyriu; ; Te dhenat teknike; ; Data e pare e regjistrimi. 23/02/2010; ; ORIGJINAL; ; Me liber sherbimes; ; Motorr: Benzine + Hybrit me 4 pistona; ; Siste. Tiranë
6 200€
Shtuar: 4 shkurt 2021, numri: 113915
Modeli: CR-V 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 164000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.4 litra
Honda CRV e vitit 2006 motorr 2.4 benzine behet 100% ga; Makina eshte ne gjendje shume te mire ska nevoj per asnje sherbi; Sedilje lekure me ngrofje, komanda ne timon, pasqyra me ngrofje, baxho hapje me buton, xhamat e zi origjinal mbrap; Makina ska nje jave qe ka ardhur nga..

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.