Honda Civic viti 2006, Blu, 1.8L, 132500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Honda Jazz 1.2 benzine ne gjendje te mire Tiranë
Honda Civic 1.8 Benzine tetor 2012, ne gjendje shum te mire, ideale per inpjant gazi, goma te reja; cmimi 8400 i diskutueshem nuk nderroh. Tiranë
Me dogane te paguar; ; E importuar nga zvicra-zyriu; ; Te dhenat teknike; ; Data e pare e regjistrimi. 23/02/2010; ; ORIGJINAL; ; Me liber sherbimes; ; Motorr: Benzine + Hybrit me 4 pistona; ; Siste. Tiranë
OKAZION: Honda Civic Hibrid Automatike Motor: 1.3 benzi. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te shkelqyer si nga brenda ashtu dhe jashte, besoj qe duket e qarte ne fo. Makin. Tiranë
Shitet me dogane benzin gaz cdo sherbim i ber asnj gabim Tiranë
3 990€
Shtuar: 2 dhjetor 2020, numri: 113663
Modeli: Civic 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 132500 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe estetike. Model europia. Viti 2006. Komanda ne timon, Limitator shpejtesie, Xhama elektrik, ndezje me buton START, Motorr 1.8 benzine Japonez ( behet 100% me ga) Kamio sport 6 marshe. Shume e shpejte. Goma te reja, Disqe 18 shum te paster. Kondicioner, pasqyra me palosje, serdile me ngrohje. 4 Dyer dhe bagazh te bollshem. E sapo ardhur me dogan te paguar gati per targa. Cmimi i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.