Honda Accord viti 2010, Gri, 2.4L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Honda CRV e vitit 2006 motorr 2.4 benzine behet 100% ga; Makina eshte ne gjendje shume te mire ska nevoj per asnje sherbi; Sedilje lekure me ngrofje, komanda ne timon, pasqyra me ngrofje, baxh. Tiranë
Honda Jazz 1.2 benzine ne gjendje te mire Tiranë
Honda Civic 1.8 Benzine tetor 2012, ne gjendje shum te mire, ideale per inpjant gazi, goma te reja; cmimi 8400 i diskutueshem nuk nderroh. Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe estetik. Model europi. Viti 2006. Komanda ne timon, Limitator shpejtesie, Xhama elektrik, ndezje me buton START, Motorr 1.8 benzin. Tiranë
8 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 28 prill 2021, numri: 114023
Modeli: Accord 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.4 litra
XHAMA ELEKTRIK.
PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE& XHAM ANTIVERBUES.
KOMANDA NE TIMON.
PILOT AUTOMATIK.
LIMITATOR SHPEJTESIE.
SENDILJE LEKURE ELEKTRIKE NGROHJE/FTOHJE.
BAXHO XHAMI.
NAVIGATOR.
BLUETOOTH/AUX/CD/RADIO.
BAGAZHJER ME 6CD.
SENSOR PARKIMI.
KAMER PARKIMI.
SENSOR SHIU/ DRITASH/ GOMASH.
KLIMA BIZONA.
2 ÇELESA.
MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA JASHTE ME DOGANE TE PAGUAR.
NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE; XHENERIKE; ESTETIKE. IMPJANT GAZI I SAPOMONUAR ME 5 VJET GARANCI. E SAPO TARGUAR.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.