Ford Mustang viti 2019, Bojë argjendi, 2.3L, 64000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR NGA GERMANY ME DOGAN TE PAGUAR EURO 4 GATI PER TARGA ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA GJENDJE PERFEKTE; ; ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQ. Tiranë
Te gjitha opsionet baze + xhama te zinj te erret origjinal. Tiranë
makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. dogan te paguar Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
Shitet Ford Focus 1.6 TDCI e vitit 2006. Sherbimet e sapobera, vaj filtra, filter naft. Gomat e saponderruara, Drita full led, tapiceria shume e paste. Gjendje shume e mir. Dokumenta t. Tiranë
17 000€
Shtuar: 17 gusht 2021, numri: 114171
Adresa: Tiranë, Eparchiaki Odos Amarinthou - Monodriou, shfaq në hartë
Modeli: Mustang 
Viti: 2019 
Kilometrazhi: 64000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Gjendja: Ka nevojë për riparim 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.3 litra
Kuaj fuqi: 315 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
USA vehicle located in the port of Athens Greece for export … vehicle runs and drives.. fully loaded model 2.3 liter motor
information request by emai

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.