Ford Kuga viti 2012, Kafe, 2.0L, 199000km

Njoftime të ngjashme

shitet ford fiesta benzin gaz 1.4 Tiranë
Ford Focus 2004; ; Makina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese feme; ; Servisi i plote i makines i kryer muajin e fundi; ; Me kolaudim, taksa dhe siguracion te kryer ne muajin Maj 2021; ; Bateri. Tiranë
Start stop; ; 4x4; ; 4 gomat 90%; ; automat; ; 2000 nafte; ; klm origjinale; ; xhama te zi me leje per 5vjet; ; te gjitha sherbimet e kryera; ; vaj kamjo i nderruar Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire, ngjyra eshte gri ne boje qielli, gomat jane nderruar me te reja para 6 muajsh, amortizatoret i jane nderruar para nje viti, vaj filtra nderruar para nj. Tiranë
Xhama te zinj fabrike; ; Xhama dhe Pasqyra elektrike; ; Xhami para me rezistence; ; Kondicioner; ; Sallon Lekure; ; Komanda ne timon; ; Radio, CD, MP3, aux/usb, bluetooth; ; Eco Mode; ; Disqe... Tiranë
E shitur
Modeli: Kuga 
Viti: 2012 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: Kafe 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, sallon lekure, ngrohje sedilesh, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel+aux, kompiuter bordi, pilot automat, xhama te zinje origjinale, komanda ne timon, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa, liber sherbimi fordi etj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.