Ford Kuga viti 2012, Gri, 2.0L, 215000km

Njoftime të ngjashme

Ford Focus versioni ''Ghia'' 1.6 benzine, prodhim 2010, kambio automatike, me vetem 50, 000 km (blere i ri tek For) sensore parkimi prapa, tavan panoramik, A/C digital me 2 zona rregullimi, xhama. Tiranë
Shitet Ford Fiesta 1.2 Benzine Gas Viti 2008 ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike si jashte dhe brenda per cdo lloj prove gomat 90% e mbajtur per qef 122.000 km orgjinale letrat e paguar. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire, ngjyra eshte gri ne boje qielli, gomat jane nderruar me te reja para 6 muajsh, amortizatoret i jane nderruar para nje viti, vaj filtra nderruar para nj. Tiranë
Xhama te zinj fabrike; ; Xhama dhe Pasqyra elektrike; ; Xhami para me rezistence; ; Kondicioner; ; Sallon Lekure; ; Komanda ne timon; ; Radio, CD, MP3, aux/usb, bluetooth; ; Eco Mode; ; Disqe... Tiranë
Ford Focus 2004 3, 000 (cmim i diskutueshe); Makina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese feme; ; Servisi i plote i makines i kryer muajin e fundi; ; Me kolaudim, taksa dhe siguracion t. Tiranë
11 499€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 dhjetor 2021, numri: 114409
Adresa: Tiranë, Komuna parisit, shfaq në hartë
Modeli: Kuga 
Viti: 2012 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 215000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Start stop
4x4
4 gomat 90%
automat
2000 nafte
klm origjinale
xhama te zi me leje per 5vjet
te gjitha sherbimet e kryera
vaj kamjo i nderruar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.